O marce

Tak to się zaczęło – krótka historia marki

Laboratorium INNOAESTHETICS to hiszpańska, rodzinna marka z ponad 120- letnim doświadczeniem w kreowaniu trendów na rynku beauty i nowatorskich receptur preparatów do pielęgnacji skóry. Jej założycielem w 1898 roku był pradziadek obecnego właściciela, farmaceuta Antonio Fita Trías. Prowadzona przez niego apteka oferowała nowatorskie kosmetyki i szybko stała się najbardziej znacząca w Barcelonie. A powstające w niej autorskie, apteczne receptury były podstawą leczenia większości problemów dermatologicznych.
Dziś misją INNOAESTHETICS jest tworzenie kompleksowych terapii i gotowych programów zabiegowych na wszystkie patologie skórne. Wszystko w oparciu o najnowszą technologię, wiedzę medyczną i kosmetyczną.
Nasze produkty dostępne są w 70 krajach Świata.
Zapraszamy Cię do Świata INNO.

CEO

Fernando Bouffard, Ph.D., należy do czwartego pokolenia założycieli, przejął opiekę nad laboratorium w 1992. Pod Jego kierownictwem, laboratorium uległo reorganizacji i stało się międzynarodową i wiodącą firmą na rynku estetycznym. Jako urodzony przedsiębiorca i pasjonat pracy Fernando Bouffard kontynuuje rozwój firmy ze zrównoważonym, rocznym wzrostem o 30%.

Bezpieczeństwo

Przywiązujemy najwyższą uwagę, aby nasze produkty były skuteczne i bezpieczne. Dlatego warunki produkcji w Laboratorio Innoaesthetics, S.L., są zgodne ze wszystkimi europejskimi regulacjami, gwarantowane systemem GMP i potwierdzone normą ISO 22716:2008.

Innowacja

INNOwacja to DNA zmieniającego się Świata.
Wyraża nasze pragnienia, twórczość, wiedzę i umiejętności.
Jest naszą naturą.
W INNOAESTHETICS innowacja, to ekscytujące wyzwanie.
Podążamy za nim i nieustannie tworzymy efektywne,
i bezpieczne terapie.
Dla Ciebie. Dla Twojego ciała. Dla Twoich potrzeb.
W sercu Katalonii projektujemy Medycynę Estetyczną na nowo.