Szkolenia

Szkolenia stacjonarne

szkolenia (7)
inno-calendar20.03.2023inno-time10:00 – 15:00 inno-placePoznań, ul. Wawerska 13A

Nowe KORNEOPEELINGI w terapii skór problematycznych

OPIS SZKOLENIA:Wprowadź do swojego gabinetu innowacyjne KORNEOPEELINGI, ukierunkowane na potrzeby skóry!
Nowa linia całorocznych KORNEOPEELINGÓW to przełomowe terapie skór problematycznych. Dzięki nim stworzysz bezpieczne i skuteczne programy zabiegowe dla skóry: suchej i odwodnionej, atopowej i nadreaktywnej, naczyniowej oraz trądzikowej.
Nowa linia zabiegowa powstała z uwzględnieniem zasad KORNEOTERAPII, której celem jest ochrona i regeneracja bariery hydrolipidowej skóry. KORNEOPEELINGI łączą działanie enzymów i kwasów, które z jednej strony eliminują stany chorobowe, a z drugiej przywracają potrzebny skórze balans i homeostazę.

W czasie spotkania dowiesz się wszystkiego o KORNEOTERAPII, naszych peelingach oraz pokażemy różne techniki przeprowadzenia zabiegów z podziałem na peelingi warstwowe i zależne od czasu oraz łączenie zabiegów eksfoliacji chemicznej z mezoterapią mikroigłową.

PROWADZĄCA: mgr farm. Małgorzata Zientek, mgr kosmetolog Dolores Rybska
CENA: 150 zł

ZAPISZ SIĘ

Szkolenia online

Szkolenie nowe peelingi
inno-calendar07.03.2023inno-time9:00 – 11:00 inno-placeOnline

Poznaj nowe peelingi dermatologiczne!

OPIS SZKOLENIA: Mamy dla Was nowe peelingi, które są ściśle ukierunkowane na konkretne potrzeby skóry. Ich zadaniem jest wspieranie terapii najczęstszych problemów dermatologicznych takich jak: skóra nadreaktywna, skóra naczyniowa, problem przesuszonej / odwodnionej skóry, trądzik zapalny. Jeżeli chcesz poznać je bliżej, to zapraszamy Cię na bezpłatne szkolenie online, w trakcie którego:
– Pokażemy Ci nasze nowości.
– Nauczysz się dobierać właściwą terapię dostoswaną do problemu skóry.
– Zapoznasz się z technikami aplikacji.
– Przygotujemy Cię do wprowadzenia peelingów dermatologicznych do Twojego gabinetu.

PROWADZĄCA: Małgorzata Zientek
CENA: szkolenie bezpłatne

ZAPISZ SIĘ
szkolenia
inno-calendar14.03.2023inno-time09:00-11:00inno-placeOnline

Terapie wzmacniające i hamujące wypadanie włosów

OPIS SZKOLENIA: Prowadzisz lub chcesz wprowadzić w swoim gabinecie usługi z zakresu trychologii? Szukasz nowych, skutecznych produktów, które zapewnią Twoim klientom szybkie efekty terapeutyczne?
Zapraszamy Cię na szkolenie online: Terapie wzmacniające i hamujące wypadanie włosów
Na którym:
– Zgłębisz najczęstsze przyczyny utraty włosów.
– Poznasz specjalistyczną terapię włosów ampułkami hiszpańskiej marki Innoaesthetics , która hamuje wypadanie włosów i przyspiesza ich odrost.
– Dowiesz się jak technika podania substancji aktywnych przekłada się na procesy fizjologiczne zachodzące w skórze głowy.
– Omówimy i pokażemy techniki wprowadzania preparatów.
– Poznasz zalecenia pozabiegowe i preparaty do stosowania w domu, które maksymalizują i podtrzymują efekty kuracji prowadzonej w gabinecie.

PROWADZĄCA: Małgorzata Zientek
CENA: szkolenie bezpłatne

ZAPISZ SIĘ
szkolenia2
inno-calendar23.03.2023inno-time9:00 – 11:00 inno-placeOnline

Eksfoliacja chemiczna produktami z linii INNO-EXFO®

OPIS SZKOLENIA: Planujesz odświeżyć ofertę swojego gabinetu? Chcesz bliżej poznać nasze peelingi? Ciągle szukasz nowych formuł zabiegowych?

To idealny czas na prowadzenie terapii złuszczających w gabinecie profesjonalisty. Wykorzystaj okazję i weź udział w szkoleniu online z zakresu eksfoliacji skóry, na bazie produktów INNO-EXFO®.
Na szkoleniu poznasz wszystkie produkty złuszczające z linii INNO-EXFO. Dowiesz się jak dobierać konkretne zabiegi do problemu i rodzaju skóry. Uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące produktów marki. 

PROWADZĄCA: Małgorzata Zientek
CENA: szkolenie bezpłatne

ZAPISZ SIĘ
szkolenia
inno-calendar28.03.2023inno-time9:00 – 11:00 inno-placeOnline

Poznaj ampułki do mezoterapii INNO-TDS

OPIS SZKOLENIA: Hiszpańskie laboratorium INNOAESTHETICS w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży farmaceutycznej, medycynie estetycznej i kosmetologii stworzyło gamę innowacyjnych ampułek do mezoterapii – linię INNO-TDS.
Podczas webinaru omówimy skład, działanie i wskazania ampułek do mezoterapii, które mają udowodnione działanie wspierające piękno naszego ciała i które możesz wykorzystać w:
– kuracjach anti-aging i modelowania twarzy,
– zabiegach terapeutycznych i estetycznych w obszarze ciała,
– programach zabiegowych skór problematycznych takich jak: skóra trądzikowa i naczyniowa, skóra atopowa i nadreaktywna oraz skóra sucha i odwodniona,
– trychoterapii,
– protokołach łączonych.

PROWADZĄCA: Małgorzata Zientek
CENA: szkolenie bezpłatne

ZAPISZ SIĘ