Szkolenia

szkolenia (1)
inno-calendar06.09.2022inno-time9:00 – 11:00 inno-placeOnline

Eksfoliacja chemiczna produktami z linii INNO-EXFO®

OPIS SZKOLENIA: Planujesz odświeżyć ofertę swojego gabinetu? Chcesz bliżej poznać nasze peelingi? Ciągle szukasz nowych formuł zabiegowych?

Okres jesienno-zimowy to idealny czas na prowadzenie terapii złuszczających w gabinecie profesjonalisty. Wykorzystaj okazję i weź udział w szkoleniu online z zakresu eksfoliacji skóry, na bazie produktów INNO-EXFO®.
Na szkoleniu poznasz wszystkie produkty złuszczające z linii INNO-EXFO. Dowiesz się jak dobierać konkretne zabiegi do problemu i rodzaju skóry. Uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące produktów marki. 

PROWADZĄCA: Małgorzata Zientek

CENA: szkolenie bezpłatne

ZAPISZ SIĘ
Szkolenie online
inno-calendar20.09.2022inno-time09:00-11:00inno-placeOnline

Wprowadzenie do marki

OPIS SZKOLENIA: Szukasz nowej, oferującej innowacyjne zabiegi marki do Twojego gabinetu? Weź udział w BEZPŁATNYM szkoleniu online wprowadzającym do produktów INNOAESTHETICS!
W trakcie 2h spotkania opowiemy Ci co wyróżnia naszą markę i w jaki sposób produkty INNOAESTHETICS poprawiają zdrowie i kondycję skóry! Poznasz nasze profesjonalne peelingi i ampułki do mezoterapii oraz bestsellerowe terapie INNOAESTHETICS.
Zapraszamy Cię do Świata INNO!

Szkolenie stanowi pierwszy krok do pozostałych wydarzeń o tematyce Innoaesthetics.

PROWADZĄCA: Małgorzata Zientek

CENA: szkolenie bezpłatne

ZAPISZ SIĘ
Szkolenie Trychoterapie
inno-calendar13.06.2022inno-time10:00 – 16:00 inno-placeINNOplace Poznań

Trychoterapie w połączeniu z mezoterapią igłową i mikroigłową

OPIS SZKOLENIA: Prowadzisz lub chcesz wprowadzić w swoim gabinecie usługi z zakresu trychologii? Szukasz nowych, skutecznych produktów, które zapewnią Twoim klientom szybkie efekty terapeutyczne? Zapraszamy Cię na szkolenie Terapie wzmacniające i hamujące wypadanie włosów preparatami do mezoterapii INNO-TDS® HAIR VITAL i HAIR LOSS CONTROL.

PROWADZĄCA: Małgorzata Zientek i Karolina Kurpik

CENA: 99,00